Sauna a minifitness

V suterénu domu v ulici Mahenova je pro Vás, naše nájemníky, připravena v nově rekonstruovaných prostorách k používání Infrasauna Hyundai z cedrového dřeva s karbonkeramickými topidly a LED světelnou terapií.

Zároveň bylo při rekonstrukci vybudováno v téže části domu minifitness, které je kompletně vybaveno firmou Bowflex. Naleznete zde činky Bowflex s nastavitelnou váhou a multifunkční lavici s podložkou od téže firmy. Součástí jsou i komplexní cvičební prvky, které zde naleznete v tištěné podobě a budou Vám sloužit jako návod či inspirace s vysvětlením k daným cvikům.

A pro ty z Vás, kdo se neradi mučíte na strojích, je připraven závěsný systém TRX® PRO KIT poslední generace. I zde Vám nabízíme možnost spuštění informačního DVD na monitoru umístěném u cvičebního zařízení.

Pro milovníky jízdy na kole je připraveno profesionální spinningové kolo STAR TRAC SPINNER® Sport. Jízdu si zde můžete krátit sledováním televize, DVD nebo si donést vlastní medium a přehrávat jej na televizi umístěné naproti spinningovému kolu.

Ať již v průběhu nebo na závěr Vašeho pobytu v sauně nebo minifitness, jistě oceníte možnost zázemí, které nabízí toaletu s umyvadlem, sprchový kout a relaxační zonu.

Doufáme, že si naše nadstandardní služby které nejsou určeny pro širokou veřejnost,ale pouze pro naše nájemníky užijete a budou pouze přínosem pro Vás a Vaše tělo.

Upozorňujeme, že všechny výše uvedené služby jsou zpoplatněny a nejsou zahrnuty v ceně nájmu.