realityAktual

Pronájem

Dovolujeme si Vám nabídnout kvalitní bydlení v Mladé Boleslavi v blízkosti centra, v klidných rezidenčních oblastech. Nabízíme i možnost pronájmu nebytových prostor. V obou oborech máme dlouholeté zkušenosti. Naší důležitou výhodou je detailní znalost místa, v němž působíme.

Byty různých velikostí jsou vhodné pro jednotlivé osoby i pro rodiny s dětmi. Zajišťujeme všechny běžné služby, ale i služby nadstandardní, jako je přestěhování, úpravu a vybavení interiérů dle Vašich představ, úklid…. Všechny nabízené byty i nebytové prostory jsou naším vlastnictvím, odpadá tedy možnost existence třetí osoby nebo dalších poplatků. V našich bytech budete zcela určitě spokojeni, my se vždy budeme řídit Vašimi přáními a potřebami. Pro zdraví a čisté bydlení Vás a Vašich dětí se snažíme dělat maximum. Proto jsou všechny naše nabízené byty a nebytové prostory zcela nekuřácké. Vaše spokojenost je naším prvořadým cílem.
Byt o velikosti 1+1 s příslušenstvím, cca 50 m2 v Mahenově ulici

 

 

 

Byt o velikosti 2+1 s příslušenstvím, cca 70 m2 v Mahenově ulici

 

 

 

Byt o velikosti 3+1 v centru MB, Mahenova ulice (nově zateplený rodinný dům)

 

 

 
Byt 5+1+šatna o velikosti 144 m2 v Mahenově ulici

 

 

 
Byt 1+1 s balkonem v MB blízko Staroměstského náměstí

 

 

 
Nebytový prostor v centru Mladé Boleslavi 200 m2

 

 

 
Sauna a minifitness

 

 

 

Výkup nemovitostí

Potřebujete řešit ihned prodej Vaší nemovitosti??? Nabídněte nám Vaši nemovitost (dům, byt, pozemek, chatu, chalupu atd.)

a my Vám ji obratem oceníme a vykoupíme. Veškeré formality vyřídíme za Vás a to včetně daňového přiznání a kompletního servisu

od papíru po stěhování.